ŚCIANY WIZYJNE – EYEVIS

Monitory Eyevis LCD są zawsze w czołówce postępu technicznego. Są one używane w centrach kontroli bezpieczeństwa, kontroli procesów technologicznych, centrach komputerowych, monitoringu oraz w wielu innych dziedzinach profesjonalnej informacji i komunikacji . Wykorzystywane są jako samodzielne wyświetlacze lub połączone ze sobą w postaci ścian wideo. Monitory LCD oferują cały zakres pracy i spełniają wszystkie wymagania, poprzez ich jakość i trwałość, wpływają istotnie na korzyści ekonomiczne.
Szeroki zakres mocowania, stojaków i ramek bazowych, jak również opcjonalnie rozwiązania  stanowią idealne rozwiązanie do zastosowania w różnych instalacjach.

Do zarządzania monitorami i przetwarzania informacji przedstawionych na ekranie pozwala, kontroler netPIX i oprogramowanie Eyecon będący wyborem z najwyższej półki.

Zakres serii eyeLCD oferuje odpowiednie rozwiązanie dla każdego zastosowania:

 •      „Klasyczne” monitory do wszelkiego rodzaju zastosowań indywidualnych
 •      Monitory z wąską ramką, do stosowania w ścianach wideo lub jako indywidualne jednostki
 •      Monitory z bardzo wąskie ramki ekranu do instalacji „bezszwowych ścian wideo”
 •      Monitory z bardzo wysokich rozdzielczościach zalecane do zastosowania w reklamie
 •      squareTILES, czworoboczne     Moduły LCD do budowy ścian wideo oraz instalacji digital signage
 •      Przezroczyste monitory idealne do prezentacji eksponatów i informacji

Monitory LCD Full HD – Samodzielne profesjonalne monitory LCD

Te standardowe pojedyncze wyświetlacze zapewniają wysoce profesjonalną technologię LCD na najwyższym poziomie zaawansowania technologicznego i spełnią wszystkie wymagania dla najbardziej wymagających klientów. Produkty produkowane są według najbardziej rygorystycznych standardów branżowych gwarantujących doskonałą jakość obrazu, najwyższą niezawodność oraz najdłuższy czas pracy.

Wszystkie proponowane monitory oferują poszczególne pełną rozdzielczość HD (1920 x 1080) i są dostępne w przekątnych ekranu 42 „, 46”, 55 „, 65”, 70 „, 80”, 82 „i 90”.

Monitory Eyevis Łączą wysoką rozdzielczość i doskonałą jakość obrazu wyświetlanych z różnych źródeł sygnału. Dzięki sprawdzonej technologii LCD w EYEVIS i optymalnej jakości obrazu, wyświetlacze zapewniają najlepszą jakość obrazu i czytelność nawet przy jasnym świetle. Urządzenia wyposażone są w solidnych obudowach metalowych, niektóre dostępne w kolorach. Są one wyposażone w wiele funkcji, które umożliwiają ich stosowanie, nawet w obszarach krytycznych.

Rozwiązania video wall LCD – ekrany bezszwowe

Ściany wideo zapewniają perfekcyjne obrazy o imponującej jakości, pozwalają na budowanie tzw.  bezszwowych ścian wideo w dowolnym rozmiarze. Wyjątkowa jakość obrazu, najwyższe wartości jasności, kontrastu i rozdzielczości są cechami charakterystycznymi dla tych ekranów.  Bezpośrednie podświetlenie LED w nowych monitorach 46?, 55? i 60? zapewnia jednorodne wyświetlanie obrazu na całej powierzchni ekranu. Monitory znajdują idealne zastosowanie, w miejscach w których niezbędny jest duży i imponujący obraz o doskonałych parametrach wyświetlania.

Przykładem takich zastosowań są:

 • centra monitoringu
 • dyspozytornie, nastawnie bloków
 • centra kontroli
 • w systemach Digital Signage
 • w reklamie